Kam ellaOne® nėra skirta?

Tai NĖRA reguliariosios apsaugos priemonė.1

Jūs neturėtumėte vartoti ellaOne® kaip reguliariosios kontracepcijos.1 Skubiosios kontracepcijos tabletės yra atsarginė nuo nėštumo apsauganti priemonė, kurią naudoti reikėtų tik esant būtinybei.1

Tai NĖRA tinkama apsaugos priemonė lytiniams santykiams ateityje.1

Jei, išgėrę ellaOne®, jūs vėl turėsite nesaugių lytinių santykių, šis preparatas neapsaugos Jūsų nuo nėštumo.  Iki kitų mėnesinių kiekvienų lytinių santykių metu turėtumėte naudoti barjerinę kontracepcijos priemonę, pvz., prezervatyvą. Jei šiuo metu geriate įprastinius kontraceptikus, ir toliau tai darykite kaip ir anksčiau, pradedant nuo kitos dienos po ellaOne® išgėrimo. Be to, būtinai naudokite ir prezervatyvus kiekvieną kartą mylintis, kol sulauksit kitų savo mėnesinių.

NEVARTOJAMA persileidimui sukelti.2

ellaOne® pavėlina kiaušinėlio iškeliavimą iš kiaušidės. Jei jau esate nėščia, naudoti skubiąją kontracepciją – per vėlu, nes ji skirta užkirsti kelią nėštumui prieš jam prasidedant. Taigi, jei jau pastojote, ellaOne® gerti neturėtumėte.

ellaOne® neturi įtakos Jūsų vaisingumui.3

Jei, išgėrusi ellaOne®, norite toliau mylėtis, iki kitų mėnesinių naudokite barjerines kontracepcijos priemones.3 Tai daryti reikia, nes Jūsų vaisingumas į savo normalias vėžes gali grįžti labai greitai.