Šioje svetainėje naudojami slapukai siekiant pagerinti svetainės rezultatyvumą bei tam, kad joje visiems būtų patogiau naršyti. Naršydami toliau Jūs su tuo sutinkate.
Norėdami gauti daugiau informacijos, spustelėkite čia X

Šioje svetainėje naudojami slapukai siekiant pagerinti svetainės rezultatyvumą bei tam, kad joje visiems būtų patogiau naršyti. Naršydami toliau Jūs su tuo sutinkate.
Norėdami gauti daugiau informacijos, spustelėkite čia

Reguliarioji kontracepcija

Skubiosios kontracepcijos tabletės – tai ne tas pats, kas reguliarioji kontracepcija.

Išgėrus skubiosios kontracepcijos tabletę būtų protinga pagalvoti, kokiomis reguliariosios apsaugos priemonėmis žadate naudotis ateityje.

Jei su įprastinėmis apsaugos priemonėmis esate turėjusi problemų, dabar būtų puikus metas pagalvoti, kuo galėtumėte jas pakeisti, kad pasirinkta apsaugos priemonė patenkintų visus Jūsų lūkesčius.

Jūs turite nemažai pasirinkimo galimybių: barjerinė kontracepcija, hormoniniai kontraceptikai, gimdos spiralės ir sterilizacija. Kai kurias iš jų galite peržvelgti apačioje.

Kai kurios iš šių priemonių gali turėti kontraindikacijų. Jei norite viską apie jas sužinoti, pasikalbėkite su sveikatos apsaugos specialistu.

Nepamirškite, kad nuo lytiniu keliu plintančių ligų, įskaitant ŽIV, apsaugo tik prezervatyvai.1 Kitos apsaugos priemonės šiuo atveju bejėgės. Jei Jus neramina lytiniu keliu plintančios ligos, pasikalbėkite su sveikatos priežiūros specialistu.

Yra ir keletas „natūralios“ apsaugos metodų, pvz., nutrauktas lytinis aktas arba vaisingų dienų skaičiavimas (Ogino, Bilingso ir temperatūros matavimo metodai). Deja, šie metodai nėra patikimi.2

 

Šaltinis

1.Bedsider website. Available at www.bedsider.org. Last accessed October 2013.

2.Trussell J. Contraception 2011; 83: 397-404.


Welcome to our global website

The information on this website is based on the EU product information that may not be approved elsewhere.
If you want to be redirected to your country website, please select it from the following list.
To visit the global website, close this window.

If you are a journalist or media professional, please visit our Media Centre